SPORT

SPORT

 • Turniej Piłki Nożnej w Michalowie
  11 października 2023 w na boisku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Michalowie odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZS-P w Michalowie. Skład naszej drużyny: Ryłło Piotr, Kurylak Antoni, Dębowski Antoni, Pachla Sylwester, Chudyga Filip, Zienkiewicz Kacper, Szewczuk Patryk, Mielniczuk Karol, Mroczka Błażej, Gielarski Jakub. Rozegrane mecze: Michalów – Wożuczyn 5:0 Rachanie – Michalów … Czytaj więcej.
 • Gminny Turniej Piłki Nożnej w Wożuczynie
  29.09.2023 w Szkole Podstawowej w Wożuczynie odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wożuczynie. Po bardzo wyrównanej walce reprezentacja naszej szkoły w składzie: Dębowski A., Zienkiewicz K., Ryłło P., Szewczuk P., Kurylak A., Pokrywka S., Chudyga F., Pachla S., Mielniczuk K. Mroczka B. zajęła pierwsze miejsce.
 • Szachy
  Siedmioro szachistów z naszego Zespołu startowało w II Igrzyskach Pamięci Powstania Zamojskiego w Starym Zamościu 2023-09-29. Najlepiej zagrała Kornelia Ryłło z klasy III, w grupie A młodzicy, zdobywając I miejsce wśród dziewcząt, puchar i nagrody. IV- w tej kategorii była Natalia Garbacz klasa III. V miejsce wśród chłopców zajął Antoni Sikora, klasa III. W młodszej … Czytaj więcej.
 • Zajęcia SKS
  W tym roku szkolnym 2023/24 zajęcia SKS będą odbywały się: Wtorek 13:40 – 14:25 Piątek 12:45 – 13:30
 • Egzamin na kartę rowerową
  6 czerwca 2023 roku w SZ-P w Michalowie odbył się egzamin na kartę rowerową, który składał się z części teoretycznej i praktycznej. Do egzaminu przystąpili uczniowie klasy 4 i trzech uczniów z klasy 5. Egzamin przeprowadzili: Katarzyna Organista i Marek Żółciński
 • Gminne Biegi Przełajowe
  5 czerwca 2023 roku na stadionie w Wożuczynie Cukrowni zorganizowane zostały II Gminne Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Rachanie. Naszą szkołę reprezentowało ponad 60 uczniów i przedszkolaków. 16 osób stanęło na podium, zdobywając medale. Osoby z medalami: Przedszkole i klasa 0 – dziewczęta 1 miejsce Maja Kot 3 miejsce Lena Kierepka Przedszkole i klasa … Czytaj więcej.
 • Puchar Tymbarku 2023
  29 kwietnia w Tomaszowie Lubeleskim odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej o Puchar Tymbarku. Naszą gminę reprezentowały 2 drużyny z ZSP w Michalowie w kat. U10 i U12. Młodsza drużyna wygrała rozgrywki w grupie i odpadła dopiero w półfinale. Starsza drużyna zajęła 2 miejsce w grupie wygrywając z Łaszczowem i Krynicami a ulegając Lubyczy … Czytaj więcej.
 • Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rachanie.
  27 kwietnia 2023 w Szkole Podstawowej w Wożuczynie odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rachanie. Rywalizacja odbywała się w 2 kategoriach. Chłopcy klasy 6-8 1 miejsce Wożuczyn 2 miejsce Rachanie 3 miejsce Michalów i chłopcy klasy 3-5. 1 miejsce Wożuczyn 2 miejsce Rachanie 3 miejsce Michalów
 • Puchar Tymbarku
  Zgłoszenia swoich dzieci do turnieju „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku dokonują rodzice/opiekunowie poprzez formularz na stronie. wejdź tutaj Lista zawodników U12 Lista zawodników U10
 • Wojewódzkie Igrzyska Dzieci – Tenis Stołowy
  1 marca 2023 w Hrubieszowie w SP nr 3 odbywały się Drużynowe Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Sak, Filip Chudyga i Kamil Bogusz. Drużyna zajęła 9 miejsce. Rozgrywki wojewódzkie to najwyższy poziom rozgrywany w ramach rywalizacji SZS w tenisie stołowym.
 • Tenis stołowy Hrubieszów- zawody rejonowe 21.02.2023
  Drużyna tenisa stołowego z naszej szkoły w składzie: Jakub Sak i Chudyga Filip 21 lutego 2023r. wzięła udział w rejonowych rozgrywkach wojewódzkich SKS, które odbywały się w Hrubieszowskiej Trójce. Nasi zawodnicy ostatecznie zajęli 2 miejsce po zaciętym meczu z SP4 z Zamościa i awansowali do finałów wojewódzkich.
 • Wyjazd na basen do Tomaszowa Lub.
  24 lutego 2023 (piątek) odbędzie się wyjazd na basen do Tomaszowa Lubelskiego dla klas 4, 5, 6. Uczniowie jadący na basen do godziny 9:10 są na lekcjach. Wyjazd 9:15 Planowany powrót 13:00 – 13:15 Proszę pamiętać aby zabrać: stój kąpielowy, czepek (kto nie posiada to może dokupić na basenie), klapki, ręcznik, czapka. Kanapka i picie … Czytaj więcej.
 • Tenis stołowy w Podhorcach
  16 lutego 2023 w Podhorcach odbyły się powiatowe, drużynowe zawody w tenisie stołowym organizowane przez SZS. Naszą szkołę reprezentowali: drużyna chłopców: Jakub Sak i Filip Chudyga drużyna dziewcząt: Julia Gniwek, Lena Tychlowiec Dziewczęta zajęły 3 miejsce a chłopcy 1 miejsce i awansowali do rozgrywek 1/2 województwa, które odbędą się w Hrubieszowie 21 lutego 2023.
 • Tenis stołowy w Rachaniach
  13.02.2023 w Szkole Podstawowej w Rachaniach odbył się Gminny Turniej Tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Rachanie. Uczniowie grali w 6 kategoriach. Nasz szkoła wystąpiła w czterech kategoriach. Lista uczestników i zajęte miejsca: Dziewczęta 5-6 1 Julia Gniwek – 1 miejsce 2 Lena Tychlowiec – 4 miejsce 3 Milena Zwolak – 3 miejsce Dziewczęta 4 … Czytaj więcej.
 • Zawody MDP w Rachaniach
  10.02.2023 w Szkole Podstawowej w Rachaniach odbyły się Gminne Zawody MDP (Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych). Były to jednocześnie eliminacje do zawodów powiatowych. Naszą szkołę reprezentowało 17 uczniów i uczennic z klas 5-8. Skład reprezentacji z Michalowa: Krzysztof Łaba, Kamil Konaszczuk, Filip Błaszczak, Kacper Łukowski, Karol Zienkiewicz, Zuzanna Żero, Weronika Gozdek, Sak Jakub, Bogusz Kamil, Nieckarz Mikołaj, … Czytaj więcej.
 • Turniej tenisa stołowego
  W dniu 06.02.2023 odbyły się szkolne eliminacje w tenisie stołowym do rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. Zawody były rozgrywane w trzech kategoriach A tak wygląda klasyfikacja końcowa: Dziewczęta klasy 6 i młodsze 1 miejsce Julia Gniwek 2 miejsce Lena Tychlowiec 3 miejsce Milena Zwolak 4 miejsce Natalia Piłat 5 miejsce Kornelia Ryłło Chłopcy klasy 6 – … Czytaj więcej.
 • Szkolny, Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
  7 grudnia został rozegrany Szkolny, Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Za pierwsze trzy miejsca uczniowie otrzymali dyplomy a za kolejne drobne upominki. 1 miejsce – Sak Jakub 2 miejsce – Wiśniewski Szymon 3 miejsce – Szewczuk Patryk 4 miejsce – Chudyga Filip 5 miejsce – Bogusz Kamil 6 miejsce – Zienkiewicz Kacper 7 miejsce – Gielarski … Czytaj więcej.
 • XIII Memoriał im. Jana Kostura w Jarczowie w Tenisie Stołowym
  5.12.2022 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Memoriale im. Jana Kostura w Jarczowie w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Bogusz Kamil, Sak Jakub(4 miejsce), Chudyga Filip, Julia Gniwek(5 miejsce), Lena Tychlowiec, Milena Zwolak, Szewczuk Patryk(1 miejsce), Wiciejewski Karol(5 miejsce), Wiśniewski Szymon(3 miejsce), Szewczuk Julia(4 miejsce), Chudyga Zuzanna, Mroczka Błażej(3 miejsce). Opiekunowie: Marek Żółciński i … Czytaj więcej.
 • Sukcesy szachistów z Michalowa
  SUKCESY SZACHISTÓW Z MICHALOWA. Zdobyliśmy II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci SZS wśród 5 szkół. Miejsce II i puchar zdobył Kacper Cichowlas w turnieju z okazji 60 -lecia Tomaszowskiego Towarzystwa Regionalnego im.dr. Petera. W grupie do lat 10, wystartowało 11 szachistów z naszej szkoły. II miejsce wśród dziewcząt zajęła Zuzia Chudyga, III miejsce Julka Sikora. … Czytaj więcej.
 • Szachy drużynowe SZS
  Dzisiaj 18.11.2022 roku w Tomaszowie Lubelskim odbył się szachowy turniej w ramach rywalizacji Igrzyska Szkolnego Związku Sportowego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Lena Tychlowiec, Piotr Ryłło, Filip Chudyga, Szymon Wiśniewski Drużyna pod opieką Pana Mieczysława Pszeniczki wywalczyła 2 miejsce.