Informacja dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Michalowie

Szanowni Rodzice!

W związku z możliwością realizacji opieki nad dziećmi w przedszkolach informuję, że po konsultacji z organem prowadzącym, podjęta została decyzja, że Przedszkole Samorządowe w Michalowie nie rozpocznie zajęć opiekuńczych od 6 maja 2020 r., gdyż nie jesteśmy w stanie spełnić wszystkich warunków zachowania bezpieczeństwa dla dzieci i pracowników.

Jednakże  podjęliśmy liczne działania przygotowawcze, aby jak najszybciej dzieci mogły wrócić do przedszkola.

W związku z powyższym proszę Rodziców o informację, czy są Państwo zainteresowani opieką nad dzieckiem, w jakich godzinach oraz na jaki okres?

Informację proszę przesłać elektronicznie na adres: michalow1@poczta.onet.plw nieprzekraczalnym terminie do 5 maja do godz. 12.00

O możliwości opieki nad dziećmi w przedszkolu będą mogli zabiegać rodzice pracujący, którzy nie są w stanie pogodzić opieki nad dzieckiem z pracą zawodową.

Jeśli zapadnie decyzja o otwarciu przedszkola, wszelkie informacje na ten  temat oraz procedury dotyczące pobytu dzieci w placówce, pojawią się na internetowej stronie szkoły: zsp-michalow.pl

Stanisław Ważny Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Michalowie