„Zimowe inspiracje 2021”

„Zimowe inspiracje 2021” Pod takim hasłem  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Michalowie, w okresie 8.02-8.03.2021 r.,  odbył się szkolny konkurs plastyczno-fotograficzny. Jego organizatorami byli: Dyrektor szkoły, biblioteka szkolna i Rada Rodziców.

Konkurs przeprowadzono w  dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VIII. Na konkurs wpłynęły 44 prace inspirowane zimą w okolicy, wśród których komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców: klasy I-III ( prace plastyczne) :

I miejsce: Marta Błaszczak kl. I

II miejsce: Milena Zwolak kl. III

III miejsce: Szymon Pokrywka kl. I  

klasy IV-III ( prace plastyczne):

I miejsce: Aleksandra Budzyńska kl. VII

II miejsce: Dominika Gielarska kl. VII

III miejsce: Oliwia Wybranowska kl. VI  

Klasy IV-VIII (fotografie): I miejsce: Daniel Kudełko kl. VII II miejsce: Emilia Sikora kl. VI III miejsce: Kamil Smoliński kl.I V

Uczniów do konkursu przygotowały Panie: Anna Wybranowska, Mariola Stepuch, Barbara Wójcik, Barbara Typek. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Uczestnikom, opiekunom, organizatorom i sponsorom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!!!