Zawody MDP w Rachaniach

10.02.2023 w Szkole Podstawowej w Rachaniach odbyły się Gminne Zawody MDP (Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych). Były to jednocześnie eliminacje do zawodów powiatowych.

Naszą szkołę reprezentowało 17 uczniów i uczennic z klas 5-8.

Skład reprezentacji z Michalowa: Krzysztof Łaba, Kamil Konaszczuk, Filip Błaszczak, Kacper Łukowski, Karol Zienkiewicz, Zuzanna Żero, Weronika Gozdek, Sak Jakub, Bogusz Kamil, Nieckarz Mikołaj, Jakubiec Dawid, Gniwek Aleksander, Jaskółka Zuzanna, Wszoła Natalia, Kurylak Anna, Gniwek Julia, Sawicka Maja.

Do zawodów powiatowych awansowali: Filip Błaszczak, Kacper Łukowski, Karol Zienkiewicz, Zuzanna Żero, Weronika Gozdek, Bogusz Kamil, Gniwek Aleksander, Jaskółka Zuzanna, Gniwek Julia.

Zwycięzcy otrzymali nagrody a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!