XIII Memoriał im. Jana Kostura w Jarczowie w Tenisie Stołowym

5.12.2022 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Memoriale im. Jana Kostura w Jarczowie w Tenisie Stołowym.

Naszą szkołę reprezentowali: Bogusz Kamil, Sak Jakub(4 miejsce), Chudyga Filip, Julia Gniwek(5 miejsce), Lena Tychlowiec, Milena Zwolak, Szewczuk Patryk(1 miejsce), Wiciejewski Karol(5 miejsce), Wiśniewski Szymon(3 miejsce), Szewczuk Julia(4 miejsce), Chudyga Zuzanna, Mroczka Błażej(3 miejsce). Opiekunowie: Marek Żółciński i Mieczysław Pszeniczka.

W klasyfikacji końcowej Szkoła z Michalowa zajęła 5 miejsce i otrzymała piękny puchar. Miejsca od 1 do 3 zostały uhonorowane medalami i fajnymi gadżetami z reprezentacją Polski w piłce nożnej.

Wszyscy uczestnicy otrzymali mikołajkowe podarunki.

Na koniec odbyło się losowanie nagród dodatkowych. Nasza szkoła miała dużo szczęścia wygrywając dobrej klasy piłkę.