SUKCESY PLASTYCZNE ZSP w Michalowie

Ewa Kostrubiec lat 6 i Zuzanna Tychlowiec kl.VII zdobyły wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ZOO-Arka Noego XXI wieku”,

organizowanym przez Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu. W konkursie wzięło udział ponad 1200 prac z całego województwa. W nagrodę poza dyplomami laureatki otrzymały różne publikacje o zwierzętach i gadżety. Do konkursu uczennice przygotowały panie: Bożena Krupa i Barbara Typek. 
             Uczniowie naszej szkoły wzięli tez udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym: „Wielkanocne stroiki i palmy”, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im.Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lub. Uczennica klasy III Maja Sawicka zdobyła nagrodę w kategorii klas I-III.

Uczniów do konkursu przygotowały panie:Barbara Wójcik i Barbara Typek.

Gratulujemy