Sukcesy plastyczne uczniów ZSP w Michalowie

Uczniowie naszej szkoły, z klas I-VII : Szymon Pokrywka, Kacper Kudełko, Jakub Sak, Anna Kurylak, Emilia Kubecka, Maria Kubecka, Martyna Baj, Zuzanna Tychlowiec, Wiktoria Chudyga, Aleksandra Budzyńska, Dominika Gielarska uczestniczyli w Gminnym Konkursie Profilaktycznym „Bądź sobą!

Gdy ktoś do złego namawia Cię, nie bój się powiedzieć NIE!”, organizowanym przez Urząd Gminy w Rachaniach. Uczniowie pod okiem opiekunów: Anny Wybranowskiej i Barbary Typek wykonali prace plastyczne o tematyce profilaktycznej. Laureatami konkursu zostali: Szymon Pokrywka kl.I, Martyna Baj kl.VI, Emilia Kubecka kl.VI, Maria Kubecka kl.VI, Zuzanna Tychlowiec kl.VII. W nagrodę uczniowie – zarówno laureaci jak i uczestnicy,  otrzymali dyplomy i cenne nagrody, ufundowane przez organizatora. Gratulujemy!!!