Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca 2022 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Michalowie uczniowie świętowali pierwszy dzień wiosny.

Klasa 8 wcieliła się w rolę nauczycieli. Uczniowie z najstarszej klasy prowadzili lekcje w klasach 1-7.

Dodatkową atrakcją było zostawienie plecaka w domu a zabranie swoich rzeczy w alternatywnym opakowaniu.

Lodówka, walizka, ul, a może pokrowiec na gitarę… – I dnia wiosny nasi uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością. Tego dnia do tych właśnie przedmiotów zapakowali swoje podręczniki. Uczniowie klas IV – VIII ubrali się w wylosowany dla danej klasy kolor. W klasie czwartej królował kolor fioletowy, w klasie piątej obowiązywał – pomarańczowy, w siódmej – róż, a dla ósmej przypadł zielony. W klasach I – III można było spotkać ukwiecone małe „wiosenki”. Tradycyjnie ósmoklasiści wcielili się w role nauczycieli. Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole przebiegł niezwykle wesoło i zabawnie. Może dzięki temu, żaden z uczniów nie pomyślał nawet o wagarach…