Ogłoszenie Rady Rodziców

Szanowni Rodzice Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie i wpłaty na konto Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Michalowie nr 36 9639 1048 3005 4801 8418 0001 lub tradycyjnie gotówką w sekretariacie szkoły. Prosimy w przelewie wpisać imię i nazwisko dziecka/ci. Opłata za rok 2021/22 wynosi 30zł za 1 i 2 dziecko, kolejne są bez opłat. W tak trudnym okresie panującej pandemii i trudnym powrocie do normalności chcemy zmotywować nasze dzieci do pokazania swoich talentów i kreatywności oraz do rozwoju swoich umiejętności jakie posiadają.Rada pedagogiczna i Rada Rodziców dokłada wszelkich starań, aby dzieci biorące udział w konkursach szkolnych dostały choć symboliczny upominek, a te które zajmują 1-3 miejsca docenić i obdarować prezentem oraz chwalić się tym, że są utalentowane. Oprócz nagród chcemy dofinansowywać wycieczki, które będą organizowane w naszej szkole, ale to zależy od dobrego serca nas wszystkich, więc bardzo serdecznie zachęcam do wpłaty. Dziękuję.

Z życzeniami zdrowia i powrotu do normalności. W imieniu Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Michalowie, Iwona Sawicka i Diana Słowińska-Mielniczuk.

Informacja od ubezpieczyciela Pana Wojtasa: Jest jeszcze możliwość zgłoszenia dzieci do ubezpieczenia do 10 października. Można zgłosić się do przewodniczącej Rady Rodziców na numer telefonu 513 350 932.