Konkursy świąteczne.

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Michalowie uczestniczyli w powiatowych konkursach plastycznych o tematyce bożonarodzeniowej.

W konkursie „Najpiękniejsze szopki i stroiki świąteczne„, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im.Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lub. wzięły udział prace przygotowane przez Szymona Pokrywkę z klasy I, Milenę Zwolak z klasy III, Oliwię Wybranowską z klasy VI, Daniela Kudełko i Aleksandrę Budzyńską z klasy VII. Szymon Pokrywka  za szopkę otrzymał II miejsce, w swojej kategorii wiekowej.

W drugim konkursie pt:”Tradycyjna ozdoba choinkowa”, organizowanym przez Muzeum Regionalne im. dr Janusza Petera szkołę reprezentowały prace wykonane przez: Lenę Tychlowiec i Maję Sawicką z kl.III oraz praca Zuzanny Tychlowiec z klasy VII.

Do obu konkursów uczniów przygotowały panie: Anna Wybranowska, Barbara Wójcik, Barbara Typek.