Konkurs Fotograficzny „Mój Dzień Europy”.

W konkursie mogą wziąć udział osoby w każdym wieku, a w przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda rodziców. Konkurs jest bardzo prosty – wystarczy, zrobić zdjęcie nawiązujące do Dnia Europy, symboli Unii Europejskiej lub innych kreatywnych rozwiązań związanych z UE.

Zdjęcia należy zgłosić do konkursu za pomocą formularza zgłoszeniowego (link: https://forms.gle/5AY13z7uHCCvoWTc8). Uczestnicy mają również możliwość zawalczyć o nagrodę publiczności w mediach społecznościowych!

Aby wziąć udział w tej rundzie należy umieścić swoje zdjęcie konkursowe na swoim profilu Facebookowym (z ustawieniami widoczności dla wszystkich) z napisem #MójDzieńEuropy #EUCHALLENGE #DzieńEuropy2021, a także podać link do posta w formularzu zgłoszeniowym.
Konkurs jest częścią świętowania Dnia Europy i został ogłoszony się   9 maja 2021r., a zakończy się 31 maja 2021r. W ten sposób chcemy świętować obecność Polski w szeregach Unii Europejskiej przez cały miesiąc. Do zgarnięcia wartościowe nagrody! Regulamin i dokumenty do pobrania znajdziecie Państwo na stronie:   www.europe-direct.lublin.pl/2021/052.php

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem, Panią Pauliną Haratym-Niścior e-mail:  p.haratym@eds-fundacja.pl lub telefonicznie pod numerem: 511 403 171.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zainteresowanych proszę o kontakt to potrzebne materiały wyślę na maila.

Marek Żółciński