Dzień Dziecka

3 czerwca odbył się w naszej szkole cykl imprez z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Radę Rodziców. Dmuchane zjeżdżalnie, zajęcia z animatorką, malowanie twarzy, taniec zumby to tylko niektóre atrakcje z których korzystały przedszkolaki i uczniowie. Wielką frajdą była fotobudka, z której zdjęcia będą świetną pamiątką.

Uczniowie klasy IV wyjechali na pływalnię do Tomaszowa Lubelskiego a klasy V, VII i VIII wybrały się do Zamościa do kina.

Tak bogaty program obchodów Dnia Dziecka był możliwy dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców z panią Iwoną Sawicką na czele. Środki finansowe na te działania zostały zebrane poprzez organizację słodkiego kiermaszu, na który wielu rodziców upiekło ciasta sprzedawane następnie w szkole, przed kościołem w Wożuczynie, w różnych miejscach i instytucjach. Dziękujemy za tę pracę i wielkie serce, dzięki czemu dzieci miały naprawdę niezapomniane święto. Dziękujemy także Panu Wójtowi za sponsorowanie fotobudki.