ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MICHALOWIE

"Twórczo, radośnie, bezpiecznie"

Wiadomości sportowe

04.03.2020 odbył się XIII MEMORIAŁ im. JANA KOSTURA W TENISIE STOŁOWYM DZIECI I MŁODZIEŻ W JARCZOWIE.

13 lutego 2020r. w Rachaniach rozegrany został Gminny Turniej Piłki Nożnej LZS, który był eliminacją do rozgrywek powiatowych LZS.

3.02.2020r. W Rachaniach odbyły się gminne eliminacje w Tenisie stołowym Drużynowym SZS w kategorii klasy 7-8. Nasza szkołę reprezentowali: Barcicki Michał, Majerski Marco.

Sekcja SKS sponsorowana jest przez Pana Wójta Romana Miedziaka i GOK Rachanie.

Feryjny Turniej Szachowy o Puchary Wójta Gminy Rachanie rozegranego w świetlicy w Wożuczynie Cukrowni 2020-01-13.

Startowali szachiści z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Michalowie.

Zwyciężyła: Nikola Jania, przed Piotrem Ryłło i Michałem Barcickim,

15 listopada w Hrubieszowie odbył się Wojewódzki Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego SZS. Z naszej szkoły do tego szczebla rozgrywek awansował Michał Barcicki – uczeń klasy 7.

14 listopada w Szkole Podstawowej w Rachaniach rozegrane zostały gminne eliminacje XX TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”.

8.11.2019r. w Hrubieszowie odbył się Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego SZS. Szkołę w Michalowie reprezentował Michał Barcicki z klasy 7.

5.11.2019 w Bełżcu odbyły się powiatowe eliminacje szkół podstawowych (klasy 7 i 8) w tenisie stołowym indywidualnym. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Barcicki i Marco Majerski.

W dniu 4.11.2019r w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Michalowie został rozegrany gminny turniej kwalifikacyjny w tenisa stołowego chłopców starszych. W turnieju wzięły udział szkoły podstawowe z Michalowa i Wożuczyna.