Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Witamy wszystkich uczniów po wakacjach.
Mamy nadzieję, że do szkoły wracacie wypoczęci i zdrowi. Gotowi sprostać nowym wyzwaniom w zdobywaniu wiedzy oraz tych wartości, które są niezbędne w dorosłym życiu.

Kilka ważnych informacji:

1. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w klasach z wychowawcami 1 września o godzinie 9:00.
  2. Rozpoczęcie roku szkolnego w przedszkolu o godzinie 8:00 – spotkania z wychowawcami grup w salach przedszkolnych.
  3. Zasady bezpieczeństwa z powodu COVID 19 pozostają niezmienione. W szkole obowiązuje dezynfekcja rąk i maseczki.
  4. Uczniów z Siemnic odbierze autobus o godzinie 8:35
  5. Uczniów z Grodysławic odbierze autobus o godzinie 8:45
  6. Z powodu trwającej termomodernizacji występują pewne niedogodności, które mamy nadzieję, niebawem się skończą. Szatnie w tym tygodniu nie będą jeszcze czynne.
  7. Plan lekcji będzie dostępny na dzienniku Vulcan. Na razie tylko na czwartek i piątek, ale wkrótce na cały tydzień.
  8. W związku z trwającym w szkole remontem prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i bezwzględne podporządkowanie się poleceniom wychowawców i nauczycieli.
  9. Proszę zakupić ćwiczenia do przedmiotu WDŻ na rok szkolny 2021/2022. „Wędrując ku dorosłości”. Ćwiczenia dla klas 4,5,7,8. Autor Teresa Król, wydawnictwo: Rubikon

Pozostałe informacje przekażą wam wychowawcy w klasach.

Pozdrawiam Dyrektor ZS-P

Stanisław Ważny