AKCJA „ ZIELONY REKORD” DLA POLSKI

AKCJA „ ZIELONY REKORD” DLA POLSKI

30  kwietnia  2021

Chronimy naszą planetę przed zanieczyszczeniami i zagrożeniami płynącymi ze strony człowieka!

Świat zmaga się z problemami związanymi z jakością powietrza. Wiele chorób jest skutkiem zanieczyszczeń.  Dlatego, aby zapobiec tej sytuacji musimy prowadzić  edukację i tworzyć dobre nawyki.

Tylko działając razem możemy realnie zmienić sytuację ekologiczną w Polsce!

Uczniowie z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Michalowie wraz z wychowawcami i nauczycielami chcą zachęcić swoim przykładem do podjęcia działań, aby zmienić świat na lepsze.

Wystarczy zacząć od swojego najbliższego otoczenia. Posadzić dowolną ilość roślin w domu, na działce lub ogrodzie. Każda posadzona roślina produkuje tlen, ochładza i oczyszcza powietrze ze spalin, pełniąc przy tym wiele pożytecznych funkcji.

Każda osoba biorąca udział w akcji Zielony Rekord to krok w kierunku dotlenienia i zazielenienia naszego kraju. Wystarczy poświęcić odrobinę czasu oraz zainspirować innych, tak jak zainspirowali nas uczniowie klas I – VII (fotorelacja poniżej).

Dołączcie do nas i pomóżcie nam dotlenić i oczyścić świat!!!Nasi uczniowie DALI PRZYKŁAD – JAK DAĆ NASZEJ ZIEMI ODDECH…